تبلیغات
ساده اما پیچیده
ساده اما پیچیده

اگر نمی توانی بلوطی بر فراز تپه ای باشی بوته ای در دامنه باش ولی بهترین بوته ای باش که در کنار راه می روید اگر نمی توانی بوته ای باشی علف کوچکی باش و چشم انداز کنار شاه راهی را شادمانه تر کن اگر نمی توانی نهنگ باشی فقط یک ماهی کوچک باش ولی بازیگوشترین ماهی دریاچه همه ما را که ناخدا نمی کنندملوان هم می توان بود اگر نمی توانی شاه راه باشی کوره راه باش اگر نمی توانی خورشید باشی ستاره باش با بردن و باختن اندازه ات نمی گیرند هر آنچه هستی باش ولی بهترین باش!!!!


!نشانه های یک مرد عاشق و خواستگار!

عشق 

 

اگر می‌خواهید بدانید آیا همكار یا همكلاسی‌تان به‌زودی از شما خواستگاری می‌كند یانه به نشانه‌های رفتاری او دقت كنید. می‌توانید از حركات او بفهمید كی زمان خواستگاری است. پس معطل نكنید تمام نشانه‌های رفتاری یك مرد عاشق اینجاست.

شاید برای خیلی از خانم‌های مجرد پیش آمده باشد كه احساس كنند یكی از همكاران در سر كار یا یكی از همكلاسی‌ها در دانشگاه به‌زودی از آن‌ها خواستگاری می‌كند اما همین سوال كه احتمالا كی او به خواستگاری می‌آید می‌تواند دوران پرتنشی رابسازد، اگر می‌خواهید بدانید آیا همكار یا همكلاسی‌تان به‌زودی از شما خواستگاری می‌كند یانه به نشانه‌های رفتاری او دقت كنید. می‌توانید از حركات او بفهمید كی زمان خواستگاری است. علاوه‌بر این‌ها بعد از خواستگاری و در دوران آشنایی نیز می‌توانید با خواندن رفتارهای خواستگارتان بفهمید كه آیا شما را پسندیده است یا نه؟ پس معطل نكنید تمام نشانه‌های رفتاری یك مرد عاشق اینجاست.

ناخودآگاه با شما حرف می‌زند
وقتی چشم در چشم می‌شوید او كمی سرش را به سمت راست یا چپ كج می‌كند.


رمزگشایی این رفتار: كج‌كردن سر یك حركت كاملا ناخودآگاه در مردان است كه وقتی نسبت به زنی احساس نزدیكی می‌كنند از خود نشان می‌دهند. این حركت و ژست را زمانی مردها نشان می‌دهند كه به زنی علاقه‌مند شده‌اند ولی خودشان این شجاعت را ندارند كه جلو بروند و علاقه‌شان را ابراز كنند و از او خواستگاری كنند. در واقع او با كج كردن سر، خود را آسیب‌پذیر نشان می‌دهد تا خود را در دسترس نشان دهد شاید جالب‌تر به نظر برسد. اگر همكار یا همكلاسی‌تان هنگام صحبت و درحالی‌كه ارتباط چشمی برقرار كرده گردنش را كج كند، احتمالا به‌زودی از شما خواستگاری خواهدكرد.

در واقع وقتی مردی انگشتان پنجه پاهایش را به سمت هم متمایل می‌كند، یعنی می‌خواهد درباره موضوع مهمی مثل ازدواج صحبت كند، در این مواقع بهتر است بیشتر ساكت باشید تا او فرصت كند درخواست ازدواجش را مطرح كند

وقتی مردی می‌خواهد خواستگاری كند!
درحالی‌كه ایستاده یا نشسته است پنجه پاهایش به سمت هم است(پنجه پاها را به سمت داخل می‌گذارند)


رمز گشایی این رفتار: به احتمال زیاد شما طرف مقابل را عصبی و دستپاچه كرده‌اید، این رفتار نشان‌دهنده اعتماد به نفس نداشتن اوست، به همین دلیل اگر همكار یا همكلاسی‌تان هنگام صحبت چنین ژستی گرفت، یعنی نسبت به شما احساس تمایل دارد ولی هنوز آنقدر اعتماد به نفس ندارد كه از شما خواستگاری كند، او احتیاج دارد تا از علاقه شما نسبت به‌خودش مطمئن شود. اگر هنگام صحبت وقتی او دستپاچه است چند دقیقه با او دوستانه رفتار كنید و به‌طور غیرمستقیم اشتباهاتش را به او بفهمانید، بعد از مدتی او راحت‌تر خواهد شد و حتی ممكن است درخواست ازدواجش را نیز مطرح كند. در واقع وقتی مردی انگشتان پنجه پاهایش را به سمت هم متمایل می‌كند، یعنی می‌خواهد درباره موضوع مهمی مثل ازدواج صحبت كند، در این مواقع بهتر است بیشتر ساكت باشید تا او فرصت كند درخواست ازدواجش را مطرح كند.

مردها با شانه‌های‌شان هم حرف می‌زنند
وقتی به شما نگاه می‌كند خیلی سریع شانه‌هایش را به سمت بالا جمع می‌كند و به سمت جلو می‌دهد.


رمزگشایی این رفتار: در این حالت احتمالا شما حركتی انجام داده‌اید كه توجه او به سمت شما جلب شده‌است. وقتی مردی رفتارهای یك خانم را تحسین می‌كند در واقع او را مورد مناسبی برای ازدواج می‌داند و به همین دلیل در این مواقع كاملا ناخودآگاه شانه‌هایش را به سمت جلو می‌آورد و جمع می‌كند، این حركت در مردان نشان‌دهنده محبت عمیقی است كه در دل دارند و دوست دارند به نوعی آن را ابراز كنند. ‌حتی در زندگی زناشویی نیز وقتی مردی از همسرش حركتی تحسین آمیز می‌بیند ولی غرورش اجازه نمی‌دهد آن را ابراز كند شانه‌هایش را به سمت جلو جمع می‌كند، در این مواقع می‌توانید برای خوشحال كردن همسرتان، شما نیز به‌طور كلامی علاقه خود را به او نشان دهید.

حركت‌های دهان قبل از كلام حرف می‌زنند!
قبل از پاسخ به سوالی كه شما از او پرسیده‌اید یا وقتی در حال صحبت است، لب‌هایش را جمع می‌كند و به هم فشار می‌دهد
.


رمزگشایی این رفتار: این حركت نشانه‌ای روشن از این است كه طرف مقابل شما تمام حقیقت را به شما نمی‌گوید، در واقع با این حركت او می‌خواهد به‌خود زمان بدهد تا پاسخ یا حرفی مناسب پیدا كند. به همین دلیل حرفی كه بعد از این حركت از او می‌شنوید، نمی‌تواند كاملا دقیق و درست باشد و حتی ممكن است كاملا اغراق شده هم باشد. در این حالت احتمالا او می‌خواهد شخصیت خود را در مقابل شما بزرگ‌تر از آنچه هست نشان دهد و شما را آماده كند تا به درخواست ازدواجش جواب مثبت دهید. به‌خصوص اگر او در حال صحبت درباره خودش است و می‌خواهد خود را توصیف كند تا شما را تحت‌تاثیر قرار دهد، به حس‌های زنانه‌تان اعتماد كنید؛ آن‌ها به شما می‌گویند طرف مقابل در كجاها دروغ می‌گوید اما اگر این حركت را زمانی انجام داد كه می‌خواست شما را درباره موضوعی بزرگ مثل درخواست ازدواجش قانع كند، حواس‌تان را كاملا جمع كنید تا مبادا تصمیمی غیرعقلانی بگیرید. البته اشتباه نكنید این حركت نشانه حقه‌بازی طرف مقابل نیست او فقط فكر می‌كند كه اگر صادق باشد شما حرفش را باور نمی‌كنید.

وقتی هنوز به نتیجه قطعی نرسیده‌است!
پشت دست‌هایش به سمت شماست، دست‌هایش را جمع كرده و روی میز گذاشته به‌طوری كه كف دست‌هایش را نمی‌بینید.


رمزگشایی این رفتار: وقتی كف دست به سمت پایین است به‌طوری كه دیده نشود نشان‌دهنده آن است كه فرد موضوعی را پنهان می‌كند، وقتی خواستگار شما تنها پشت دست‌هایش را به شما نشان می‌دهد یعنی كمی حالت دفاعی به‌خود گرفته است و می‌خواهد نشان دهد كه شخصیتی قوی دارد و قصد دارد به‌طور موقت توازن را به رابطه بازگرداند. به همین دلیل بهتر است در این حالت به حرف‌های او بیشتر گوش دهید مثلا انتخاب محل صحبت یا غذا یا. . . را به او بسپارید. وقتی برای نخستین بار با خواستگارتان بیرون می‌روید و او مرتب كف دست‌هایش را از شما پنهان می‌كند به این معناست كه می‌خواهد مرزها را كاملا حفظ كند تا به شناخت كافی از شما برسد به همین دلیل كاملا رسمی و همانند قرارهای كاری رفتار می‌كند و تا وقتی كه از جواب مثبت شما مطمئن نشود، همین رفتار رسمی را حفظ می‌كند.

وقتی دست‌هایش را بین موهایش می‌برد


رمزگشایی این رفتار: وقتی مردی چنین رفتاری می‌كند در واقع می‌خواهد برای فرد مقابل زیبا‌تر به‌نظر برسد. معمولا زن‌ها برای این‌كه زیبا‌تر به‌نظر برسند راه‌های زیادی دارند ولی مردها نه، تنها راه آن‌ها برای زیباتر به‌نظر رسیدن، موهای‌شان است. چون موها بیشتر از همه در چهره به چشم می‌آیند و به راحتی می‌توانند حالت بگیرند. اگر در مرحله آشنایی برای ازدواج هستید و برای نخستین بار است كه با خواستگارتان بیرون می‌روید، اگر خیلی به موهایش نرسیده و كاملا مدلی معمولی دارد و كلاهی بر سر گذاشته است یعنی می‌خواهد خود را باهوش و زیرك نشان دهد. البته اگر هم با نامزد یا شوهرتان بیرون رفته‌اید و او برای قرار با شما حسابی موهایش را مرتب كرده‌است، به او بفهمانید كه از مدل موهایش لذت می‌برید چون این كار در رابطه شما تاثیر بسیاری دارد.

ببینید كجا می‌ایستد؟
اگر بیشتر اوقات سعی می‌كند به نوعی كنار شما بایستد
.


رمزگشایی این رفتار: بسیار پیش می‌آید كه در دانشگاه یا سركار، دانشجویان یا همكاران به خاطر موضوعی دورهم جمع می‌شوند، اگر در این مواقع همیشه یكی از همكلاسی‌ها یا همكاران‌تان سعی می‌كند خود را به شما نزدیك كند و در كنار شما بایستد این می‌تواند نشان‌دهنده توجه او به شما باشد. مردها قدرت خارق‌العاده‌ای برای رصد كردن رفتارهای زن مورد علاقه‌شان دارند به‌خصوص اگر مردی هنوز از احساسش نسبت به زنی مطمئن نباشد، سعی می‌كند همه جا او را تحت نظر بگیرد و رفتارهای او را كنترل كند بدون این‌كه كسی متوجه شود ولی اگر كاملا از احساسش مطمئن باشد هر طور شده خود را سر راه زن قرار می‌دهد و حتی سعی می‌كند جلب توجه كند و با نگاهش موضوع را به او نشان دهد.جمعه 7 بهمن 1390 | نظرات ()Flash banner maker online


اگر نمی توانی بلوطی بر فراز تپه ای باشی بوته ای در دامنه باش ولی بهترین بوته ای باش که در کنار راه می روید اگر نمی توانی بوته ای باشی علف کوچکی باش و چشم انداز کنار شاه راهی را شادمانه تر کن اگر نمی توانی نهنگ باشی فقط یک ماهی کوچک باش ولی بازیگوشترین ماهی دریاچه همه ما را که ناخدا نمی کنندملوان هم می توان بود اگر نمی توانی شاه راه باشی کوره راه باش اگر نمی توانی خورشید باشی ستاره باش با بردن و باختن اندازه ات نمی گیرند هر آنچه هستی باش ولی بهترین باش!!!!
mohammadreza_moradi@hotmail.com


ای بوک آی آر دات کام
منوی اصلی
صفحه نخست
پست الکترونیک
تماس با مدیریت وبلاگ
موفقیت
فروغ فرخزاد
دو بیتی
آموزشی
تاریخی
نیما یوشیج
فریدون مشیری
پائولو کوئیلو
دکتر علی شریعتی
ساده اما پیچیده
احمد شاملو
سهراب سپهری
مهدی اخوان ثالث
مذهبی

محمدرضا مرادی
غلامحسین شعبانی

بهمن 1391
آبان 1391
مهر 1391
خرداد 1391
اردیبهشت 1391
اسفند 1390
بهمن 1390
دی 1390
آذر 1390
مهر 1390
شهریور 1390
مرداد 1390
خرداد 1390
اردیبهشت 1390
فروردین 1390

آیپاد ببرید!
دلم تنگه
من زانو نمی زنم
عشق
دنیاااااا با ما مشکلل داره
حافظه انسان در برابر حافظه ماشین
صدایی که جهان را تغییر داد
10 فایده لبخند زدن
معلم عزیزم...
ذهنش را بخوان مچش را بگیر...
چهره های مهم و ناشناخته فیس بوک را بشناسید
زندگی‌تان را واقعا رویایی كنید!
چهارده اصل برای شاد بودن و شاد زندگی کردن
سوالی که خدا از ما نخواهد پرسید!!
ما زندگیمان را میسازیم
!نشانه های یک مرد عاشق و خواستگار!
بیست و یک جمله انرژی زا از آنتونی رابینز !!
مفهوم عشق و ازدواج!
شب یلدا
سه چیزارزشمندترین چیزهاست

من و تو
جامعه مهندسین نفت
اس ام اس و پیامک
اتاق شماره 18
+++مثبت+++
بزرگترین مرجع تخصصی دانلود ایرانیان
گالری عکس دو پیکس
سرزمین عکس بازیگران
تبلیغات رایگان در پیام ایران
درج آگهی رایگان

همیشه عاشق
جوان امروز
.:: fungozar ::.
کارت شارژ ایرانسل همراه اول
www.mokhtarein.ir
گالری عکس و بیوگرافی بازیگران
پایگاه سرگرمی پاتوق98
سایتی پر از شکلک برای وبلاگ شما
اس ام اس و پیامک
₪ مجله سرگرمی فی فا ₪

کدام را بیشتر می پسندید؟


بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
كل مطالب : عدد

RSS 2.0

Powered by WebGozar

Display Pagerank

Submit Express Inc.SEO & Search Engine Placement Services

yahoo invisible detector

فروشگاه من و تو

 
 
 
 
 
Blog Skin
xrumer